Tabule, svetelná reklama, polepy | Široký sortimet. Od grafiky až po montáž | C-PRESS Košice

Tabule, svetelná reklama, polepy

Široký sortimet. Od grafiky až po montáž

Tabule vyrábame plastové, alebo sendvičové ľubovoľných rozmerov. 3D nápisy vyrábane z plastu, polystyrénu, plexiskla rôznych hrúbok. Polep okien dierovanou fóliou jednostranne prihľadnou (one way vision), alebo samolepiacou fóliou s potlačou, alebo rezaná fólia. Závesné banery a  závesné sieťovane banery (mesh priehľadný). Roll up je ľahko prenosný, skladný, efektný a lacný reklamný nosič. 

Svetelná reklama je účinná pri zviditeľnení firmy alebo prevádzky. Ponúka optimálne riešenie, kde budete vnímaný 24 hodín denne. Ľudia si vedome alebo nevedome všímajú svetelné značenie či už statické, alebo blikajúce. Umiestnenie a spracovanie svetelnej reklamy pomáha firme "vyčnievať z davu." ! Svetelná reklama by mala byť vhodne navrhnutá tak, aby bola výrazná, pútava ale aj čitateľná pre chodcov, ako aj motoristov popri miestnych a cestných komunikáciach, v obchodných centrách, ale aj na peších zónach. Treba dbať na vhodný druh a typ prevedenia svetelnej reklamy. Na podsvietenie používame efektívne LED diódy s dlhou živnostnosťou a vysokou svietivosťou. Dodávame ich aj s montážou a zapojením na elektronické časové hodiny. Technické prevedenie a použitý materiál umožnuje dosiahnuť originálny vzhľad. 
Svetelný box umožnuje v prípade potreby jednoduchú výmenu grafiky. Realizácia je už do päť pracovných dní.
3D svetelné nápisy sú náročné na výrobu a montáž, ale majú luxusný vzhľad. Dodanie je už do desať pracovných dní. Z plastu, dreva alebo plexiskla môžu mať
ľubovoľný rozmer a tvar. Upravované a rezané sú laserom alebo pomocou frézy. 
 

Vyžiadajte si konzultáciu a návrh optimálneho riešenia.

Ukážky naších realizácií: 
 
Polepy automobilov Daľší produkt Predošlí produkt Tlač - online