Reklamné predmety | C-PRESS Košice

Reklamné predmety

Potláčame kov, plast, drevo, kožu, koženku, sklo, plexisklo, keramiku a papier. Bohatý výber reklamných predmetov a zariadenia na potlač priamo u nás umožňujú krátke dodacie lehoty. Vyberte si v našom e-shope z množstva produktov. Potešte svojich klientov, spolupracovníkov a partnerov gravírovaným perom, kalendárom s vašim logom, kľúčenkou, taškou či zapaľovačom.
Ponúkame potlač pier, kľúčeniek, dáždnikov, potlač tričiek, čiapok, potlač hrnčekov, pohárov, tanierov, hračiek, oblečenia, textilu. Novinkou sú aj reklamné USB kľúče a promo LED baterky. 

CNC frézovaním vyrábame rôzne reklamné predmety a výrobky z rôznych plastov, dreva, preglejky podľa obrázku alebo po zaslaní grafiky v krivkách.
Gravírovanie a rezanie laserom na sklo, drevo, korok, eloxovaný hliník, plasty a mnoho ďalších materiálov podľa obrázku alebo po zaslaní grafiky v krivkách, najlepšie v AutoCad. Ako darček môžete venovať aj netradičnú gravírovanú drevenú magnetku. Rezanie laserom sa používa na výrobu šablón
3D tlač predmetov, súčiastok a makiet z plastu vrátane spracovania do 3D modelu.
Hĺbková ražba je možná cez fóliu, alebo bez fólie , kedy logo je vtlačené do povrchu diára cez farebnú fóliu a odtlačok potom ostáva vo farbe použitej fólie.
Grafické spracovanie a tvorbu CNC kódu zabezpečíme na mieru podľa vašej predstavy.

Cenník potlače reklamných predmetov

 do 4 cm2od 4 do 25 cm2
Cena €/ks (vrátane DPH)0,20 €0,50 €
 Nastavenie tlače 5€

Ukážky použitia:

Reklamný textil Daľší produkt Predošlí produkt Realizácia predajní