Online reklama | C-PRESS Košice

Online reklama

Online reklama

 

Video spoty patria k neustále rastúcemy segmentu. Krátke propagačné videá v sebe skývaju komfort a názornosť. Vyrobíme Vám propagačné videá, a umiestnime na youtube.
Sociálne siete šíria reklamný odkaz či znalost značky. Táto komunikácia je na rozdiel od klasickej reklamy interaktívna. Pri jej zvládnutí je potrebné používať osobitné marketingové postupy.
Kontextová reklama je forma cielenej propagácie, pri ktorej sa inzeráty zobrazujú v súlade s obsahom stránok, na ktorých sú publikované. Systém zabezpečujúci umiestňovanie kontextových inzerátov najprv podrobne preskúma obsah stránky (kľúčové slová a tému) na ktorej sa uverejňujú inzeráty. Umožňuje zobrazovať vašu reklamu v správnom čase na správnom mieste. V prvom rade však pre Vašu cieľovú skupinu.
Plošná internetová reklama je predovšetkým bannerová reklama (grafická reklama). Je hojne využívaný na webových stránkach. Máva interaktívnu grafiku, ktorá sa ukazuje v okraji obrazovky. Dnes je to jedna z najviac využívaných typov reklamy na internete vôbec.
Textová reklama sú všetky platené a neplatené odkazy. Niektoré formáty sa nazývajú hypertextu, tiež sú vo forme backlinks. Hypertext je spôsob štruktúrovanie textu, ktorý obsahuje hyperlinky, česky hypertextové odkazy, alebo odkazuje aj na iné informácie v systéme. 
Intextová reklama sa zobrazuje priamo v texte webovej stránky odvíjajúce sa od aktivity používateľa internetu. Na webových stránkach sa nezobrazuje bannerová reklama, ale podčiarkujú sa rôzne slová, v ktorých sú obsiahnuté odkazy. Po nabehnutí kurzora myši nad dvojito podčiarknuté kľúčové slovo sa zobrazí reklama.
PPC je skratkou súslovie "Pay per click" a znamená "platbu za kliknutie". V reáli to značí, že za takúto PPC reklamu zaplatíte až v okamihu, keď čitateľa internetu reklama upúta a on na ňu klikne.
CPC (cost per click). Cena je stanovená za kliknutie, alebo za počet používateľov, ktorí reklamu zhliadli.
Platba za zobrazenie. Štandardná jednotkou je tisíc zobrazení (latinsky milo). Preto skratka tejto reklamy znie CPM (cost per mile) alebo anglicky CPT (cost per thousand). Cena je rozdielna podľa umiestnenia.

Kontaktujt nás, pomôžeme Vám využiť možnosti online sveta.

Integrácia komunikáce Daľší produkt Predošlí produkt Pečiatky